Marsel Metal|Boru Profil Fiber Lazer Kesim
Boru Lazer Kesim | Boru Profil Fiber Lazer Kesim | Marsel Metal
Yüksek Teknoloji

Boru Profil Kesim Büküm / Boru Profil Lazer Kesim

Borular ve profiller hem makinelerde, cihazlarda hem de mobilya sektöründe yaygın olarak kullanılmaktadır. Boru lazer kesimi ve profillerin birçok avantaj sunar

Bünyemizde yer alan son teknoloji kesim tesisimiz ve yüksek hızda hassas kesim yapan makine parkurumuz ile müşterilerimize istemiş oldukları özel boylarda çapaksız ve hassas kesim hizmeti sağlamaktayız. Boru Lazer Kesim

12

Yıllık Tecrübe

  • Çiziminize Uygun.
  • Son teknoloji makinalar
  • Boru Lazer Kesim
Marsel Metal|Boru Profil Fiber Lazer Kesim
Boru profil kesimi profesyonel ellerde
İşlenmiş boru ve profillerin kullanımı çok yönlüdür. Otomobil endüstrisi, mobilya tasarımı, mimari, petrokimya endüstrisi veya ticari araç üretimi. Lazer destekli boru ve profil işlemesi, çok sayıda sektörde, yapı parçaları için sınırsıza yakın üretim yelpazesi ve benzersiz tasarım imkanları sunar.

12 ile 610 milimetre arası çaplar ve 14 metreye varan boru ve profil uzunlukları ile sistem çözümlerimiz, küçük ve büyük serilere yönelik esnek üretim için en kapsamlı seçim imkanını sunmaktadır. Boru profil kesme ve bükme işleri profosyonel ekiplerimizce yapılmaktadır. Çiziminize uygun boru profil kesimi ve bükümü.

Boru profil kesimi profesyonel ellerde
Boru ve boru bükme , boru veya boruları kalıcı olarak oluşturmak için metal şekillendirme sürecini kullanmak için kullanılan genel terimdir. Bu, yuvarlak veya kare alüminyum veya karbon çeliğinin bükülmesini içerir. Başlık borusunda kullanılan paslanmaz çelik, tırabzan, merdiven korkuluğu, müze korkuluğu, havaalanı korkuluğu, cam korkuluk, merdiven korkuluğu, sundurma korkuluğu ve daha fazlası da bu tanımın kapsamına girer.

Aslında boru ve boru bükme, bugün kullandığınız tüm modern boru ve boru sistemleri için tercih edilen tasarım seçeneğidir. Boru bükmenin faydaları arasında kaynak ve bağlantı elemanlarında önemli bir azalma bulunurken, aynı zamanda prosesin verimliliğini de arttırır.

En iyi teknoloji, sahip olduğunuz her tür projeyi oluşturmak için R&B Wagner tarafından kullanılır. Boruların yanı sıra, bükme çubukları veya kanallar gibi ihtiyacınız olan herhangi bir yapısal türü bükebiliriz, lehimleme, kaynaklama, sızıntı testi ve işlemeyi içeren metal imalatından bahsetmiyoruz. Boru Lazer Kesim Özel boru ve boru bükme yeteneklerimiz hakkında daha fazla bilgi için doğrudan bizimle iletişime geçin. Boru Lazer Kesim

Boru profil kesimi ve bükümü
Türkiyenin metal lazer kesim hizmetlerini kullanmanın faydaları çoktur. Ekibimiz, metali değiştirmeden veya bozmadan farklı kalınlıktaki saclarda küçük, hassas kesimler yapmak için bu hizmeti kullanır. Bunun nedeni, lazer kesimin fiziksel kuvvete bağlı olmadığı, ancak bunun yerine metali düzensiz bir kenara veya başka bir distorsiyona neden olmadan ayırabildiği için diğer metal kesme türlerinden daha yumuşak olmasıdır.

Lazerlerle kestiğimiz metal türleri arasında sac metal etiketler, kazınmış sac metal sepetler, metal damgalama hizmetleri, özel metal imalatı ve daha fazlası bulunur.

Boru profil kesimi profesyonel ellerde
Lazerle kesilmiş parçaların kullanılması, sac levha üzerindeki gerilimi azalttığı için size bir avantaj sağlar. Ayrıca, metal lazer kesim hizmetlerini kullanırken, metalin geri kalanını etkilemeyen sadece küçük bir ısıtılmış bölgeye sahip olmayı bekleyebilirsiniz, bu da gereksiz hasara neden olabilir. Aslında metalin kalitesinden ödün vermeden kesikler birbirine çok yakın olabilmektedir. Sonuç olarak, bu, fit kare başına çok sayıda kesim yapılmasına izin verir.

12 yıllık tecrübesiyle Türkiye ve Yurtdışın da boru ve boru bükme hizmetleri ve metal lazer kesim için gidilecek yer. Çalışması kolay ve her bir müşterinin ihtiyaçlarını karşıladığımız için kendimizle gurur duyuyoruz. Tüm hizmetlerimiz verimli ve modern 250m2 metrekarelik tesisimizde yer almaktadır.

Boru bükme hizmetlerimiz ve metal lazer kesimimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bugün bizimle iletişime geçin .

Marsel Metal|Boru Profil Fiber Lazer Kesim
Marsel Metal|Boru Profil Fiber Lazer Kesim

Lazer Kesim

Lazer kesim işlemleriniz alanında deneyimli ekibimiz tarafından yapılmaktadır. +
Marsel Metal|Boru Profil Fiber Lazer Kesim

Boru Profil Bükme / Kesme

Boru Profil işlemleriniz alanında deneyimli ekibimiz tarafından yapılmaktadır. +
Marsel Metal|Boru Profil Fiber Lazer Kesim

NPI Lazer Kesim

NPI Lazer Kesim işlemleriniz alanında deneyimli ekibimiz tarafından yapılmaktadır. +
Marsel Metal|Boru Profil Fiber Lazer Kesim
Marsel Metal|Boru Profil Fiber Lazer Kesim