Marsel Metal|Boru profil Büküm
Boru Profil Büküm | Boru Büküm Nedir | Marsel Metal
Marsel Metal|Boru profil Büküm

Boru profil Büküm

Boru Profil Büküm Üretimi

Endüstri, sanayi, otomotiv, ahşap sektörlerinin, birçok alanında kullanılan ve yön veren İstanbul boru profil büküm işlemleri, bilgisayarlı lazer tasarım ve kesim teknolojisiyle yapılır. Hız, kalite ve kusursuz işleme teknolojisiyle elde edilen ürünler, sanayide ihtiyaç duyulan bütün açıkları sorunsuz olarak karşılar. İnsan gücünün yetersiz kaldığı büküm, kesim ve şekillendirme işlemleri profesyonel olarak kısa sürede tamamlanır. Üretim sektörlerinde profil ve boru yapı parçaları çok yönlü olarak kullanılır. Projeye uygun veya projelendirilerek istenilen tüm formlar benzersiz tasarım ve hassas kesim yapılarak elde edilir.

Boru Profil Büküm Nedir

Projeye uygun boru profil bükme ve kesme işlemlerinde, 12 ile 610 mm arasındaki çap ölçülerindeki, boru ve profillerin 14 metreye kadar uzunluğuna kadar materyaller işlenir. Bu ölçüler içerisindeki küçük ve büyük yapı parçaları, hassas ve esnek üretim kapsamında yer alır. Kare veya yuvarlak şekillerdeki alüminyum, karbon çelik gibi metal boruların büküm, kesim ve tüm biçimlendirme işlemlerinin kalıcı forma getirilmesi sağlanır. Modern yapı sistemlerinde yaygın olarak tercih edilen tüm şekiller R&B Wagner bilgisayarlı lazer teknoloji makinesinde kusursuz olarak işlenir.

Yapı sektöründe merdiven korkulukları, havaalanı korkulukları, cam korkuluklar, müze korkulukları, sundurma korkulukları ve tırabzanlarda, yuvarlak ve kare başlık boruları kaliteli, dayanıklı ve şık tasarımlarıyla tercih edilerek kullanılır. Lazer şekillendirme ile elde edilen üretim materyalleri, hata payını sıfırlayarak otomasyonun verimli olmasını sağlar. Stabil makine sistemleri, hassas ölçüm tekniğiyle incelikli ve kapsamlı model çizimleriyle mükemmel işçilik sunar. 24 saat kesintisiz işleme teknolojisi hız, verim ve işgücü tasarrufuyla maliyet dengesi oluşturur. Diğer sistemlerde yaygın olarak kullanılan aparat, kalıp maliyetlerine gerek kalmadan seri üretim gerçekleştirilir.

Kesme aralığı dar tüm uygulamalarda fonksiyonel işlem yapan lazer, pürüzsüz ve kaliteli iş çıkarır. İstanbul boru profil büküm ince veya kalın tüm malzemelerin basit veya nitelikli fark etmeksizin, iç ve dış kontur işlemelerinde aynı kaliteyi sunar.

Boru Profil Büküm Avantajları

  • Hızlı ve seri üretim gerçekleştirilir.
  • Pürüzsüz ve kusursuz formlar elde edilir.
  • Çok karmaşık ve elle yapılamayacak zor şekillendirme kolaylıkla yapılır.
  • İşçilik ve giderlerde büyük ölçekli tasarruf gerçekleştirilir.
  • Kalıp ve aparat gibi ekstra şekillendirme birimlerine, gerek kalmaz ve maliyet oluşturmaz.
  • Tüm yapı parçalarında standart üretim kalitesi oluşturulur.
  • İnsan gücüyle zor ve yapılamayacak, büküm ve kesim işlemleri kısa sürede sorunsuz olarak yapılır.
  • Temassız işleme teknolojisiyle üretilen parçalarda çizik, deformasyon, çapak ve pürüz oluşmaz.
  • İşlem sonucunda parçalar montaja hazır halde üretilir.
  • Metal yüzeylere marka, yazı ve logo kolaylıkla işlenir.

Boru Profil Büküm İşlemlerinde Profesyonel Tercih

Marsel Metal 12 yıldır yurtiçi ve yurtdışı pazara yönelik metal işleme ve üretim alanlarında profesyonel olarak hizmet veriyor.  İstanbul boru profil büküm, abkant press büküm, eksantrik/ hidrolik büküm, punto kaynak hizmetleri geniş makine parkuruyla, 6000 metrekarelik üretim fabrikasında gerçekleştiriyor. Seri üretim maliyet dengesi oluşturulması ve kaliteli üretim, 100’den fazla profesyonel teknik ekibiyle sağlıyor. Türkiye, Avrupa ve Amerika dâhil olmak üzere uluslararası kalite belgeleriyle kurumsal olarak hizmet veriyor.

Profesyonel tasarım ekibi, gerek projelerin çizimi gerekse yeni projelendirme işlemleriyle en düşük maliyetli çözümleri 3D modelleme yaparak oluşturuyor. Tasarım ve üretim alanlarında gerekli tüm donanımlarla müşteri memnuniyeti ve karlılığı amacıyla hizmet sunuyor. Kurulduğu günden beri sektöre yön veren Marsel Metal ürün kalitesi ve kusursuz üretim tekniğiyle, üstün teknolojili ekipman ve makine parkuruyla hizmet sunuyor. Profesyonel tasarım ve teknik üretim ekibiyle en kaliteli projelere ima atıyor.

METAL BORU VE PROFİLLERİN BÜKÜLMESİ

Boruların yüksek kalitede ve hızlı bir şekilde bükülmesine ihtiyacınız varsa, modern ekipman kullanıyoruz ve müşterilerimize yuvarlak ve profil boruların, yuvarlak ve yassı malzemelerin, bükme seçeneğine bağlı olarak kusurların ve geometrideki değişikliklerin olduğu sarma yöntemiyle bükülmesini sunuyoruz. hariç.

Kaynaktan farklı olarak boru bükme oldukça düzgün görünüyor. Bu süreç, firmamızın üretim karlılığını artırdığı gibi, ürünlerin özenli imalatını da azaltmaktadır.

Sarma yönteminin kendisi, teknolojisi çelik, paslanmaz, alüminyum ve diğer malzemelerin çok hassas bir şekilde bükülmesidir. Hem ince cidarlı hem de kalın cidarlı boru ve profillerin bükülmesini, sabit ve değişken yarıçapla bükülmesini sunuyoruz.

Yüksek kaliteli borular hakkında çok şey biliyoruz, çünkü bu teknolojiyi merdiven ve balkon çitlerinin yanı sıra çeşitli parmaklıklar ve kapılarda kullanıyoruz. Yüksek teknolojiye sahip otomatik boru bükme makinelerinin çalışması sayesinde büküm için minimum zaman harcıyoruz. Böylece müşterilerimiz, yüksek hassasiyetli bükme açısına ve mükemmel kaliteye sahip bitmiş ürünler alırlar.

Sosyal Medya Hesaplarımızı Takip Edin

İnstagram Adresi

Facebook Adresi

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.