Marsel Metal|Boru Profil Lazer Kesim
Boru Profil Lazer Kesim | Marsel Metal

LAZER KESİM VE PROFİLLEME – BORU / KUTU KESİTİ / AÇI / KANAL / BORU PROFİL LAZER KESİM

Borular ve profiller hem makinelerde, cihazlarda hem de mobilya sektöründe yaygın olarak kullanılmaktadır. Boru lazer kesimi ve profillerin birçok avantaj sunar

MARSEL METAL Lazer Kesim ile çalışarak, size üstün sonuçlar vermek için çığır açan makineleri seçkin işçilikle birleştiren bir lazer kesim hizmetine erişebileceksiniz. Benzersiz gereksinimlerinizi MARSEL METAL’nin lazer kesim uzmanlarıyla sözleşme yapmak, net bir bütçeyle çalışmanızı ve mutlak bir kesinlikle çalışmanızı sağlayacaktır.

Marsel Metal|Boru Profil Lazer Kesim

Tüp ve Kutu Profilleri için Lazer Profilleme

LT8.10 Tüp Lazer Kesicimizi çalışırken görmek, görülmesi gereken bir harikadır. Altın kıvılcımlar, göz kamaştırıcı bir hassasiyetle metalin etrafında zıplarken lazerden akar. Kesme kutusu bölümü veya yuvarlak boru, lazer kesicinin gerçekleştirebileceği temel işlevlerden sadece ikisidir – yapabileceği çok şey vardır.

İdeal tasarımla donatılmış lazer, son derece karmaşık desenleri kesmek üzere programlanabilir. Çok eksenli 3d tüp lazeri, bir kaynak hazırlığı oluşturmak için çubuğu bir açıyla ayırmadan önce, hemen ardından hassas daireleri kesmek için atlamadan önce lazere düz bir çizgide kesme talimatı verme özgürlüğü verir. Lazer profillemenin olanakları sizi şaşırtacak.

MARSEL METAL’nin tüp lazerinin kapsamlı çeşitliliği, dairesel, kutu, kanal, açılı, düz ve düzensiz bölümler dahil her tür kesiti kesmemize olanak tanır. 219 mm çapa kadar lazerle tüp kesebilirsiniz. Kare kutu bölümleri daha sonra 200 mm’ye kadar kesilebilirken, 8,5 m uzunluğa kadar parçalar üretmek mümkündür. Profil oluşturma malzemeleri yumuşak çelik ve paslanmaz çeliktir.

Marsel Metal|Boru Profil Lazer Kesim

Sınırsız Tasarım

MARSEL METAL’de müşterilerimize geleneksel şekillere uymayan kesin ürünler yaratma gücü veriyoruz. Lazer kesim yeteneklerimizi endüstrinin büyük çoğunluğundan ayıran şey, düz parçaları kesmekten karmaşık boru veya kutu kesitine geçme becerisidir.

Daireleri ve konturları tam bir hassasiyetle kesmek, yalnızca son teknoloji ürünü bir lazer kesim makineniz olduğunda mümkündür. Ürününüz veya bileşeniniz için kesin spesifikasyonlara sahipseniz, kesinliği asla şansa bırakmamalısınız. Tasarımın vaadini gerçekten ölçen nihai bir ürün elde etmek için MARSEL METAL ile çalışabileceğiniz zaman değil.

MARSEL METAL yalnızca müşteri memnuniyetiyle ilgilenir. En iyi lazer kesim teknolojisine yatırım yapmaktan seçkin uzmanları eğitmeye kadar her şey size tam olarak ihtiyacınız olanı vermek için yapılır. Hatta siparişlerinizi küçük veya büyük gruplar halinde verebilirsiniz, böylece sınırsız tasarım yapabilirsiniz.

Marsel Metal|Boru Profil Lazer Kesim

Lazer kesimin faydaları: Plazma kesme, oksijenle kesme ve mekanik işleme gibi diğer tekniklerle karşılaştırıldığında lazer kesim, alüminyum, çelik ve diğer malzemelerden yapılmış boruların ve kirişlerin işlenmesi için daha kısa geri dönüş süreleri ve maliyetleri ile en yüksek kalitede sonuçlar sağlar. . Lazer kesim ile tek adımlı bir işlem uygulayarak maksimum hassasiyet elde edebilirsiniz. Bu nedenle, ortaya çıkan birimler, ayarlamalara gerek kalmadan kaynak yapmaya veya daha fazla işlemeye hazırdır.

Kirlenmiş, paslı veya galvanizli yüzeylerde hassas kesimler

Ismarlama önceden kesilmiş sistemimiz ve destek prosedürlerimiz, kirlenmiş, galvanizli ve paslı metal kirişler ve borularda minimum atıkla hassas kesimler sağlamamıza yardımcı olur.

Marsel Metal|Boru Profil Lazer Kesim

Lazer Kesim

Lazer kesim işlemleriniz alanında deneyimli ekimiz tarafından yapılmaktadır. +
Marsel Metal|Boru Profil Lazer Kesim

Boru Profil Bükme / Kesme

Boru Profil işlemleriniz alanında deneyimli ekimiz tarafından yapılmaktadır. +
Marsel Metal|Boru Profil Lazer Kesim

Kaynak Fikstür

Kaynak Fikstür işlemleriniz alanında deneyimli ekimiz tarafından yapılmaktadır. +

Marsel Metal|Boru Profil Lazer Kesim İletişim HEMEN İLETİŞİME GEÇİN MARSEL TARAFINDAN DESTEKLENMEKTEDİR
Marsel Metal|Boru Profil Lazer Kesim
Marsel Metal|Boru Profil Lazer Kesim
Marsel Metal|Boru Profil Lazer Kesim