Marsel Metal|Marsel Metal Profil ve Büküm İşlemleri Hizmetleri İle Her Zaman Yanınızdayız
Marsel Metal Kimdir? Ne Hizmeti Yapar? Sektörde Marsel Metal

Marsel Metal Profil ve Büküm İşlemleri Hizmetleri İle Her Zaman Yanınızdayız

Marsel Metal

Marsel Metal sektörde lider konumunda yer alan metal üretim şirketi olarak faaliyetlerini sürdürüyor. Her çeşitten metal yapı parçalarının ve hammaddelerinin en iyi kalitede işlenerek yarı mamul olan yapıları, mamul haline getirilmesini sağlıyor. Marsel metal boru profil kesim ve büküm firması olarak 2009 yılından beri uluslararası kalite standartlarına uygun üretimler gerçekleştiriyor. Uluslararası kalite standartları belgelerine sahip firma, iş güvenlik prosedürlerine uygun olarak üretimini gerçekleştiriyor. 6000 metrekarelik kendi üretim fabrikasında 100’den fazla teknik üretim ve yaratıcı tasarım ekibiyle, kurumsal olarak hizmet veriyor. Teknolojik destekli yazılım ve donanım gücüne sahip, üretim ve tasarım makine parkuruyla zamanında, seri üretimlere imza atıyor. Her üretim ve proje çalışmasını çözüm odaklı olarak gerçekleştiriyor.

Marsel Metal Üretim Alanları

Kesim İşlemleri: Köşebent, profil, NPH, NPI, NPU ve boru malzemeleri, yüksek teknolojiye sahip fiber lazer kesim yapılarak üretimi gerçekleştiriliyor. Alüminyum, metal veya çelik levhaların, istenilen şekilde düzgün, pürüzsüz ve kaliteli olarak, kesim tezgahlarında, teknik ekipman ve deneyimli ekipler tarafından profesyonel olarak kesilmesi sağlanıyor. Kuvvet etkisi uygulayan ekipmanlarla kısa sürede mükemmel kesimler yapılıyor. Uzman operatörler ve deneyimli teknik ekiple hassas ve nitelikli kesim gerçekleştiriliyor.

Büküm İşlemleri: 3D tel büküm, abkant pres büküm, eksantrik/hidrolik büküm ve boru büküm şeklinde uygulanıyor. Marsel metal boru profil kesim ve büküm firması teknolojik destekli makine parkurunda tüm işleri 1. Sınıf kalitede kusursuz olarak gerçekleştiriyor.

3D tel büküm: metal yapı parçalarının direnç ve ısı uygulanmadan form verilerek, kalıcı ve kaliteli olarak şekillendiriliyor. Araç kaporta tasarımlarında en çok tercih edilen eğme ve bükme işlemini, 3D büküm oluşturuyor. Kalıcı form işlemleri tecrübeli teknik ekiple planlı olarak gerçekleştiriliyor. Eğme ve bükme işlemleri yapılırken yapı parçalarında uzama, kısalma gibi deformasyonlar yaşanmıyor. Nötr alan belirlenerek, işlem sadece bu alanda yapılıyor. Profesyonel ekip tüm hesaplamaları milimetrik olarak oluşturuyor. Profesyonel ekip ve teknolojik makine birleşimiyle mükemmel kalitede uygulama sağlanıyor.

Abkant Pres Büküm: CNC teknoloji desteğiyle lazer kesim mantığıyla büküm işlemleri yapılıyor. Tonajlı ve ağır levhaların nümerik kontrol sistemiyle şekillendirilerek insan gücüyle yapılması mümkün olmayan formların elde edilmesi sağlanıyor. İki katmanlı sistem içinde yerleştirilen levha hidrolik hareket sağlayan tabakalar arasına sıkıştırılarak, V formundaki eksen üzerinde ısı, basınç yardımıyla form alması sağlanıyor. İş güvenlik prosedürlerine uygun hareket eden operatör ve teknik ekip yönlendirmesiyle kısa sürede şekil veriliyor.

Eksantrik/Hidrolik Büküm: İçinde farklı teknikler bulunan yöntemde elektrik motor döngüsüyle elde edilen güç yardımıyla bükme işlemleri gerçekleştiriliyor. Elde edilen güçle kayışlar yardımıyla pres işlemi yapılıyor. Sıcak ve soğuk büküm yapılırken sıfır hata payıyla büküm işlemleri tamamlanıyor. Deneyimli teknik ekip ve teknolojik destekli makinelerle kısa sürede kusursuz üretim sağlanıyor.

Kaynak İşlemleri: Gaz-altı kaynak ve punta kaynak yöntemleriyle kalitesi kalıcı, mükemmel ve kusursuz kaynak işleri yapılıyor. TIG, MIG ve gaz-altı kaynak, punta kaynak işlemleri profesyonel teknik üretim ekibiyle sağlanıyor.

Yüzey İşleme ve Montaj İşlemleri: Yıkama, temizleme ve kaplama işlemleri, nitelikli ve teknolojik destekli ekipmanlarla kısa sürede ve kalıcı kalitede gerçekleştiriliyor. Elde edilen yüzeyler istenilen şablonlara uygun olarak monte edilerek zamanında eksiksiz olarak teslim ediliyor.

Sektörde Marsel Metal

12 yıllık tecrübe ve deneyimle çözüm odaklı hizmet veren Marsel metal boru profil kesim ve büküm firması müşteri memnuniyeti ve talepleri doğrultusunda çalışarak hizmet veriyor. Küresel kalite standartlarıyla çalışan firma, tüm üretim kalitesini zamanında, eksiksiz ve en üst seviyede gerçekleştirerek, güvenilir ve saygın firma olarak hizmet veriyor. Sektörde üretimleri tercih edilen marka maliyet verimliliği sağlayarak, ekonomik bütçeler oluşturuyor. Üretim kapasitesi ve iş verimliliğini sürekli artırarak çözüm odaklı hizmetinin sürdürülebilir şekilde olması için kurumsal olarak çalışıyor. Yenilikçi teknolojileri takip ederek ve uygulayarak hizmet veren firma, kalite ve ARGE çalışmalarına önem vererek, ekip çalışmasının bilinciyle üretimlerini gerçekleştiriyor.

 

 

 

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.